SCEP104L-3R2
5S-SCEP104L-3R2
SCEP104L-3R2
FIXED IND 3.2UH 8A 18.6 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCEP104L |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 8A |
| Q @ Freq: | 8.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 18.6 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.177"" (4.50mm)" |