SCEP104L-1R4
5S-SCEP104L-1R4
SCEP104L-1R4
FIXED IND 1.4UH 13.5A 5.9 MOHM
Product Description
| Series: | SCEP104L |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.4|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 13.5A |
| Q @ Freq: | 12.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.9 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.177"" (4.50mm)" |