SCC5D23-8R2
5S-SCC5D23-8R2
SCC5D23-8R2
FIXED IND 8.2UH 1.75A 103 MOHM
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.75A
Q @ Freq:1.12A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:103 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated