SCC5D23-680
5S-SCC5D23-680
SCC5D23-680
FIXED IND 68UH 620MA 715 MOHM
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):620mA
Q @ Freq:410mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:715 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated