SCC5D23-4R7
5S-SCC5D23-4R7
SCC5D23-4R7
FIXED IND 4.7UH 2.2A 62 MOHM SMD
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.2A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:62 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated