SCC5D23-471
5S-SCC5D23-471
SCC5D23-471
FIXED IND 470UH 210MA 4.78 OHM
Type:-
Inductance:470|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):210mA
Q @ Freq:165mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:4.78 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated