SCC5D23-3R3
5S-SCC5D23-3R3
SCC5D23-3R3
FIXED IND 3.3UH 2.6A 49 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.6A
Q @ Freq:1.9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:49 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated