SCC5D23-331
5S-SCC5D23-331
SCC5D23-331
FIXED IND 330UH 260MA 3.72 OHM
Product Description
Series:SCC5D23
Function:-
Type:-
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):260mA
Q @ Freq:180mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.72 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated