SCC5D23-180
5S-SCC5D23-180
SCC5D23-180
FIXED IND 18UH 1.2A 213 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 770mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 213 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)" |