SCC5D23-121
5S-SCC5D23-121
SCC5D23-121
FIXED IND 120UH 440MA 1.25 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 440mA |
| Q @ Freq: | 320mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.25 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)" |