SCC5D23-101
5S-SCC5D23-101
SCC5D23-101
FIXED IND 100UH 480MA 1.07 OHM
Product Description
| Series: | SCC5D23 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 480mA |
| Q @ Freq: | 330mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.07 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.098"" (2.50mm)" |