SCB75F-181
5S-SCB75F-181
SCB75F-181
FIXED IND 180UH 600MA 1.05 OHM
Product Description
| Series: | SCB75F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 350mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.05 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |