SCB75F-151
5S-SCB75F-151
SCB75F-151
FIXED IND 150UH 680MA 900 MOHM
Product Description
| Series: | SCB75F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 680mA |
| Q @ Freq: | 370mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 900 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |