SCB75C-4R7
5S-SCB75C-4R7
SCB75C-4R7
FIXED IND 4.7UH 3.42A 41 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.42A |
| Q @ Freq: | 2.08A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 41 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |