SCB75C-471
5S-SCB75C-471
SCB75C-471
FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
Product Description
| Series: | SCB75C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 420mA |
| Q @ Freq: | 250mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.9 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |