SCB75C-391
5S-SCB75C-391
SCB75C-391
FIXED IND 390UH 440MA 1.52 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 390|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 440mA |
| Q @ Freq: | 270mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.52 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |