SCB75C-181
5S-SCB75C-181
SCB75C-181
FIXED IND 180UH 720MA 780 MOHM
Product Description
| Series: | SCB75C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 720mA |
| Q @ Freq: | 390mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 780 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.217"" (5.50mm)" |