SCB73F-470
5S-SCB73F-470
SCB73F-470
FIXED IND 47UH 920MA 410 MOHM
Product Description
| Series: | SCB73F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 920mA |
| Q @ Freq: | 590mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 410 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.138"" (3.50mm)" |