SCB73C-3R3
5S-SCB73C-3R3
SCB73C-3R3
FIXED IND 3.3UH 4.5A 35 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCB73C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.5A |
| Q @ Freq: | 2.26A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 35 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.138"" (3.50mm)" |