SCB73C-1R5
5S-SCB73C-1R5
SCB73C-1R5
FIXED IND 1.5UH 5.9A 23 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 5.9A |
| Q @ Freq: | 2.85A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 23 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.291"" W (7.40mm x 7.40mm)","0.138"" (3.50mm)" |