SCB63C-4R7
5S-SCB63C-4R7
SCB63C-4R7
FIXED IND 4.7UH 2.7A 63 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.7A |
| Q @ Freq: | 1.15A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 63 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |