SCB63C-390
5S-SCB63C-390
SCB63C-390
FIXED IND 39UH 1A 299 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 330mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 299 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |