SCB63C-330
5S-SCB63C-330
SCB63C-330
FIXED IND 33UH 1.12A 259 MOHM
Product Description
| Series: | SCB63C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.12A |
| Q @ Freq: | 420mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 259 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |