SCB63C-2R2
5S-SCB63C-2R2
SCB63C-2R2
FIXED IND 2.2UH 3.8A 39 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCB63C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.8A |
| Q @ Freq: | 1.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 39 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |