SC63LCB-180
5S-SC63LCB-180
SC63LCB-180
FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Product Description
| Series: | SC63LCB |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.99A |
| Q @ Freq: | 850mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 100 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |