SC63CB-680
5S-SC63CB-680
SC63CB-680
FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.02A |
| Q @ Freq: | 560mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 333 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.138"" (3.50mm)" |