SC63CB-560
5S-SC63CB-560
SC63CB-560
FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 600mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 268 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.138"" (3.50mm)" |