SC63CB-470
5S-SC63CB-470
SC63CB-470
FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.34A |
| Q @ Freq: | 680mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 218 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.138"" (3.50mm)" |