SC62CB-4R3
5S-SC62CB-4R3
SC62CB-4R3
FIXED IND 4.3UH 3A 39 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3A |
| Q @ Freq: | 1.65A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 39 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)" |