SC62CB-330
5S-SC62CB-330
SC62CB-330
FIXED IND 33UH 940MA 244 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 940mA |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 244 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)" |