SC62CB-1R0
5S-SC62CB-1R0
SC62CB-1R0
FIXED IND 1UH 5A 16 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | 3.48A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 16 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.098"" (2.50mm)" |