SC54B-820
5S-SC54B-820
SC54B-820
FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 600 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.220"" W (6.10mm x 5.60mm)","0.191"" (4.85mm)" |