SC54B-221
5S-SC54B-221
SC54B-221
FIXED IND 220UH 490MA 1.57 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 490mA |
| Q @ Freq: | 350mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.57 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.220"" W (6.10mm x 5.60mm)","0.191"" (4.85mm)" |