SC54B-150
5S-SC54B-150
SC54B-150
FIXED IND 15UH 1.8A 140 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.8A |
| Q @ Freq: | 1.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 140 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.220"" W (6.10mm x 5.60mm)","0.191"" (4.85mm)" |