SC53LC-330
5S-SC53LC-330
SC53LC-330
FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
Product Description
| Series: | SC53LC |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.09A |
| Q @ Freq: | 720mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 288 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.209"" L x 0.209"" W (5.30mm x 5.30mm)","0.118"" (3.00mm)" |