SC53LC-220
5S-SC53LC-220
SC53LC-220
FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Product Description
| Series: | SC53LC |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.28A |
| Q @ Freq: | 860mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 190 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.209"" L x 0.209"" W (5.30mm x 5.30mm)","0.118"" (3.00mm)" |