SC53FU-331
5S-SC53FU-331
SC53FU-331
FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 250mA |
| Q @ Freq: | 250mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.3 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.126"" (3.20mm)" |