SC53FU-181
5S-SC53FU-181
SC53FU-181
FIXED IND 180UH 350MA 2.3 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 350mA |
| Q @ Freq: | 330mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.3 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.126"" (3.20mm)" |