SC52LC-330
5S-SC52LC-330
SC52LC-330
FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
Product Description
Series:SC52LC
Function:-
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):780mA
Q @ Freq:440mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:455 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.209"" L x 0.209"" W (5.30mm x 5.30mm)","0.079"" (2.00mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated