SC52LC-150
5S-SC52LC-150
SC52LC-150
FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
Product Description
| Series: | SC52LC |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.16A |
| Q @ Freq: | 630mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 230 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.209"" L x 0.209"" W (5.30mm x 5.30mm)","0.079"" (2.00mm)" |