SC5022F-1R0
5S-SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC5022F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 10.5A |
| Q @ Freq: | 20A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.750"" L x 0.620"" W (19.04mm x 15.74mm)","0.280"" (7.11mm)" |