SC5022F-151
5S-SC5022F-151
SC5022F-151
FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
Type:-
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:2.6A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.750"" L x 0.620"" W (19.04mm x 15.74mm)","0.280"" (7.11mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated