SC5022C-331
5S-SC5022C-331
SC5022C-331
FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Product Description
| Series: | SC5022C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 1.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 780 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.750"" L x 0.620"" W (19.04mm x 15.74mm)","0.300"" (7.62mm)" |