SC5022C-220
5S-SC5022C-220
SC5022C-220
FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC5022C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.8A |
| Q @ Freq: | 6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 59 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.750"" L x 0.620"" W (19.04mm x 15.74mm)","0.300"" (7.62mm)" |