SC43B-680
5S-SC43B-680
SC43B-680
FIXED IND 68UH 450MA 1.117 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 450mA |
| Q @ Freq: | 330mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.117 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.169"" W (4.80mm x 4.30mm)","0.138"" (3.50mm)" |