SC43B-3R9
5S-SC43B-3R9
SC43B-3R9
FIXED IND 3.9UH 2A 93 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:1.33A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:93 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.169"" W (4.80mm x 4.30mm)","0.138"" (3.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated