SC43B-390
5S-SC43B-390
SC43B-390
FIXED IND 39UH 660MA 587 MOHM
Type:-
Inductance:39|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):660mA
Q @ Freq:420mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:587 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.169"" W (4.80mm x 4.30mm)","0.138"" (3.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated