SC43B-1R0
5S-SC43B-1R0
SC43B-1R0
FIXED IND 1UH 3.1A 48 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.1A
Q @ Freq:2.56A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:48 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.169"" W (4.80mm x 4.30mm)","0.138"" (3.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated