SC43B-120
5S-SC43B-120
SC43B-120
FIXED IND 12UH 1.23A 210 MOHM
Product Description
| Series: | SC43B |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.23A |
| Q @ Freq: | 770mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 210 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.169"" W (4.80mm x 4.30mm)","0.138"" (3.50mm)" |