SC414MF-8R6
5S-SC414MF-8R6
SC414MF-8R6
FIXED IND 8.6UH 1A 258 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 8.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 258 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.169"" L x 0.169"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.059"" (1.50mm)" |